Bestuur

Mornie Jean-Jacques

Mornie Jean-Jacques

Voorzitter - Penningmeester

Stationsstraat 188 - 9890 Gavere
Tel. +329 389 62 10 - Fax. +329 384 65 54
jjm@isorex.com

Mornie Mélanie

Mornie Mélanie

Secretaris & Kledij

Aalbroekstraat 68 - 9890 Semmerzake
Tel. +329 389 62 16 - GSM. +32495 23 74 21
16@isorex.com

Goeminne Gertjan

Goeminne Gertjan

Hoofdploegleider - Ploegleider Juniores

Magerstraat 190 - 9070 Destelbergen
GSM. +32476 36 76 46
gertjan_goeminne@msn.com

Van Coppernolle Peter

Van Coppernolle Peter

Ploegleider Juniores


GSM. +32473 82 28 47
peter.v.c@telenet.be

De Meulemeester Maarten

De Meulemeester Maarten

Mekanieker Juniores & Materiaalverantwoordelijke


GSM. +32472 92 87 10
maarten.de.meulemeester@hotmail.com

De Rho Nicolay

De Rho Nicolay

Ploegleider - Verzorger Juniores


GSM. +32470 38 86 60
nicolayderho@telenet.be

Vanommeslaeghe Wiebe

Vanommeslaeghe Wiebe

Mekanieker Juniores



wiebevom@gmail.com

Heyse Franco

Heyse Franco

Ploegleider Nieuwelingen


GSM. +32498 30 08 02
franco.heyse@telenet.be

Beurms Kristof

Beurms Kristof

Ploegleider Nieuwelingen


GSM. +32498178443
kristof.beurms@telenet.be

Dheuvaert Petra

Dheuvaert Petra

Begeleidster - Verzorgster Nieuwelingen


GSM. +32496 87 56 94
petra.dheuvaert@telenet.be

Carré Yvan

Carré Yvan

Sport-wielerverzorging Junioren & Nieuwelingen

Bienestar
Tel. +323 648 02 50
info@bienestar.be

Buckens Geert

Buckens Geert

Begeleider - Mekanieker Nieuwelingen


Tel. +329 384 71 34 - GSM. +32479 71 92 69
geert.buckens@hotmail.com

Vandewalle Pieter-Jan

Vandewalle Pieter-Jan

Begeleider Nieuwelingen


GSM. +32473 36 10 25
coureurke_9@hotmail.com

Van De Voorde Kris

Van De Voorde Kris

Begeleider Nieuwelingen


GSM. +32474 54 71 32
kris.vandevoorde@telenet.be

Devenyns Gerrit

Devenyns Gerrit

Begeleider-initiator WBV Aspiranten: Kidsopleiding en Miniemen opleiding


Tel. +329 384 43 66 - GSM. +32476 68 96 82
gerrit.devenyns@telenet.be

Maertens Jens

Maertens Jens

Ploegleider Aspiranten


GSM. +32477 80 67 57
maejens@gmail.com

Callant Nicolas

Callant Nicolas

Begeleider Aspiranten-Miniemen


GSM. +32474 30 98 66
ncallant@hotmail.com

De Wilde Tom

De Wilde Tom

Trainer B Nieuwelingen & Juniores


Tel. +325 252 59 35 - GSM. +32479 70 48 74
wielertraining@gmail.com

Willemijns Dirk

Willemijns Dirk

Technishe Raadgever & Lid Cycling Vlaanderen


Tel. +329 386 04 59 - GSM. +32496 22 32 59
dirkwillemijns@telenet.be

Van De Voorde Maxime

Van De Voorde Maxime

Verantwoordelijke Social Media


GSM. +32494 41 20 86
maxime.vdvoorde@gmail.com

Helderweirt Fabian

Helderweirt Fabian

Hoofdploegleider - Trainer Dames


Tel. +325 531 65 96 - GSM. +32486 41 06 34
fabian.helderweirt@telenet.be

Van Hove Alfons

Van Hove Alfons

Ploegleider Dames


Tel. +3216 26 13 66 - GSM. +32496 26 98 56
vanhovevdb1@hotmail.com

Vansteenbrugge Patrick

Vansteenbrugge Patrick

Ploegleider Dames


GSM. +32485 49 60 62
patrickvansteenbrugge@gmail.com

Peelman Stijn

Peelman Stijn

Mekanieker Dames


GSM. +32479 01 02 61
stijn.peelman@gmail.com

Slosse Jan

Slosse Jan

Verzorger - Ploegleider Dames


GSM. +32478 47 11 22
jan_slosse@telenet.be

Vanhove Nico

Vanhove Nico

Verzorger Dames


GSM. +32477 95 06 43
nico.vanhove40@gmail.com

Verkimpe Wendy

Verkimpe Wendy

Verzorger Dames


GSM. +32479 68 36 12

Devisscher Sam

Devisscher Sam

Mekanieker Dames


GSM. +32497 38 66 32

Goetgebuer Stéphanie

Goetgebuer Stéphanie

Personal Trainer


GSM. +32478 94 95 32
info@sg-performance.com

Mornie Stéphanie

Mornie Stéphanie

Websitemaster



stephanie_ik@hotmail.com